Mecenas Liliane Schiewek - Ekspert w zakresie prawa rodzinnego

Witamy serdecznie!

Podjęcie decyzji udania się do adwokata jest dla każdego człowieka rzeczą niezmiernie trudną. Znajdujecie się Państwo w skomplikowanej, być możne zagrażającej Waszej egzystencji sytuacji i macie obdarzyć pełnym zaufaniem zupełnie obcą Wam osobę.

Dlatego ważne jest, aby w tej nietypowej sytuacji czuć się dobrze. Z naszego doświadczenia wynika, że udaje się to najlepiej, jeśli można się ze swoim adwokatem porozumieć w swoim ojczystym języku.
I to właśnie proponujemy Państwu. Naturalnie również korespondencje możemy na życzenie prowadzić z Państwem w języku polskim.

Osoba, z którą będziecie mieli Państwo stały kontakt w toku całego postępowania jest adwokat Liliane Schiewek. Adwokat Schiewek urodziła się, wychowała i uczęszczała do szkoły w Polsce, włada więc perfekt językiem polskim. Adwokat Liliane Schiewek studiowała w Niemczech prawo i pracuje jako adwokat od ponad 20 lat.

Adwokat Liliane Schiewek specjalizuje się w prawie rodzinnym. Adwokat Liliane Schiewek zajmie się dla Państwa kompetentnie doradztwem prawnym w zakresie spraw o rozwód i separację, spraw alimentacyjnych jak również spraw dotyczących pozbawienia bądź ograniczenia władzy rodzicielskiej.

Nasza kancelaria specjalizuje się również w zakresie prawa pracy. Doradztwem prawnym w zakresie prawa pracy, zarówno dla Państwa jako pracodawców jak i pracobiorców, zajmuje się adwokat Thomas Eue. Jest on adwokatem od ponad 30 lat. Prowadzi doradztwo prawne przedsiębiorstw średniej wielkości oraz pracowników, zna wiec problemy obu stron. Adwokat Thomas Eue nie włada wprawdzie językiem polskim, współpracuje jednak w tej materii ściśle z adwokat Schiewek, dzięki czemu mogą oni z korzyścią dla Państwa pracować wspólnie nad powierzoną sprawą. Adwokat Liliane Schiewek zajmuje się nie tylko tłumaczeniem lecz jest ściśle zaangażowana w każdy etap postępowania, co pozwala Państwu również do niej kierować się z ewentualnymi pytaniami.

Mamy nadzieje, ze stworzyliśmy Państwu obraz naszej działalności. Jesli macie jakiekolwiek pytania, prosimy o zwrócenie się do nas. Bedzie nam miło, jeśli będziemy mogli Państwa poznać i być Wam pomocni.

 

Do widzenia!

 

eue-schiewek-rechtsanwalte-partnerschaftsgesellschaft.business.site

 

 


Anrufen

E-Mail

Anfahrt